Your KAYA
prezentuje
#MENSTRUEACJA
O rzeczach naturalnych, naturalnie.
Menstruacja to jeden z najbardziej naturalnych elementów kobiecości. To nie scena z horroru, ani brokatowy pył między nogami. A już na pewno nie niebieski „płyn miesiączkowy” (bo przecież nie wypada powiedzieć, że krew), nieskazitelnie białe spodnie i swawolne tańce na kwiecistej polanie. Jednak właśnie taki wizerunek okresu dominuje w naszej popkulturze.
Czas to zmienić!

Nad okresem nie trzeba się rozczulać, ani go ukrywać. Po prostu jest i już. Najwyższy czas, by o rzeczach naturalnych zacząć mówić naturalnie.

Dołącz do dyskusji

Za naszą marką idzie coś więcej niż tylko wysokiej jakości, zdrowe dla kobiecego ciała produkty. Na każdym kroku staramy się łamać tabu wokół menstruacji - ten krótki film to kolejna odsłona naszej kampanii #mensTRUEacja, mającej na celu oswojenie społeczeństwa z okresem. Dołącz do nas - porozmawiajmy bez skrępowania o jednym z najbardziej naturalnych elementów kobiecości.

Higiena intymna inaczej? Naturalnie!

Sama wiesz najlepiej. Tampon, podpaska, ani nawet kubeczek menstruacyjny nie sprawią, że poczujesz się błogo. To środki sanitarne, które mają służyć w jasno określonym celu i być bezpieczne dla Twojego zdrowia. Ich skład ma znaczenie - w naszym przypadku to 100% organicznej bawełny i certyfikowany silikon medyczny. Obiecujemy, że Twoje Ciało Ci za to podziękuje.

Przekonaj się o tym na własnej skórze (dosłownie!) - zamów je już dziś, a my dostarczymy Ci je za darmo w 24 godziny. Tak, to takie proste ❤️